Gereformeerde kerk vrijgemaakt Eemdijk


Kerkenraad GKV Eemdijk

Kerkenraad GKV Eemdijk

Kerkenraad GKV Eemdijk

 De kerkenraad bestaat uit een predikant en vier ouderlingen en drie diakenen. webmail

  • predikant
    • vacature .......
    •  
  • ouderlingen
    • R. Koops (aftr. '21)
    • H. Hop (aftr. '22)
    • K. van Dijk (aftr. '23)
    • p. Koppelaar (aftr. '24)
    •  
  • diakenen
    • P. Boelhout (aftr. '21)
    • J.M. de Graaf (aftr. '22 )
    • H. Schaap (aftr. '23)
Hier is het wellicht goed met ere te noemen de voorgangers die onze gemeente hebben gediend:

ds A.I. Krijtenburg 9-11-1941 tot 11-8-1946 (naar Bilthoven)
ds R. Zijlstra 15-9-1946 tot 1-10-1972 (met emeritaat)
ds G.A. Snip 26-1-1975 tot 3-9-1978 (naar Amsterdam Z/W)
ds H. Drost 23-5-1982 tot 12-4-1986 (naar Rotterdam-O.)
ds J. van Tuil 25-5-1986 tot 1-5-1991 (naar Nieuwleusen)
ds E.C. Luth 22-9-1991 tot 14-8-1995 (naar Eindhoven-Best)
ds J.M. van Leeuwen 18-8-1996 tot 12-9-1999 (naar Spakenburg-Z. zending)
ds K.F. Dwarshuis 14-5-2000 tot 1-7-2005 (naar Wezep)
ds. A.G. Hagg 02-9-2007 tot 19-8-2012 (naar Australië)
ds. W. Hoorn 08-3-2015 tot 31-3-2020 (naar Ommen-NO)
 



© 2011 · Westerkerk Eemdijk · · online:2  -  totaal:46259